17 шістнадцята сесія сіль.ради від 21.12.2018 р. (09:42 24.12.2019)

№1 «Про сільський бюджет ОТГ Плодородненської сільської ради 2019 рік»

№2 «Про затвердження структури виконавчого апарату Плодородненської сільської ради його численності та витрат на його утримання»

№3 «Про затвердження структури і штатного розпису працівників бібліотек Плодородненської сільської ради 2019 рік»

№4  «Про затвердження структури і штатного розпису працівників сільських клубів та будинків культури Плодородненської сільської ради Михайлівського району Запорізької області на 2019 рік»

№5 «Про сільську програму «Шкільний автобус» на 2019 рік»

№6 «Про сільську програму «Відпочинку та оздоровлення дітей на 2019 рік»

№7 «Про затвердження Програми організації громадських робіт із впорядкування та благоустрою території Плодородненської сільської ради»

№8 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників АТО в східних областях України та членів їх сімей мешканців Плодородненської сільської ради»

№9 «Про програму Плодородненської сільської ради «Водопровідно-каналізаційне господарство» на 2019 рік"

№10 «Про затвердження Програми Благоустрою населених пунктів на 2019 рік»

№11 «Про затвердження Програми розвитку вторинного рівня надання медичної допомоги населенню Плодородненської сільської ради на 2019 рік»

№13 «Про програму забезпечення діяльності комунальної установи «Обєднаний трудовий архів» Михайлівської селищної ради Запорізької області на 2019 рік»

№14 «Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Плодородненської сільської ради на 2019 рік»

№15 «Про встановлення вартості харчування учнів та дітей дошкільних  відділень  закладів загальної середньої освіти на території Плодородненської  сільської ради»

№16 «Про оплату праці сільського голови на 2019 рік»

№17 «Про затвердження лімітів пробігу службових автомобілів на 2019 рік»

№18 «Про затвердження Програми «Охорона та раціональне використання природних ресурсів на 2019 рік»

№19 «Про  перспективний  план роботи  Плодородненської сільської  ради на   2019 рік»

№21 Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 22.12.2017р №1«Про бюджет  об’єднаної територіальної громади Плодородненської сільської ради на 2018  рік»

№22 Про виділення коштів на спів фінансування інвестиційних проектів, які реалізовуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально- економічного розвитку окремих територій

№23 «Про затвердження переліку об’єктів  (заходів)  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»

№24 Про  надання  дозволу  на  розробку   проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки  у  власність  для   ведення особистого  селянського  господарства  з земель комунальної власності  за межами населеного  пункту

№25 Про  надання  дозволу на розробку технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на  місцевості)  для  обслуговування жилого  будинку  господарських  будівель  і споруд  (присадибна  ділянка ).

№27 Про  приведення  державного  акту на право приватної власності  на земельну ділянку  до  норм  чинного законодавства   в с. Марянівка

№28 Про  надання  дозволу  на  розробку   проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки  у  власність  для   ведення особистого  селянського  господарства  з  земель комунальної власності  за межами  населеного  пункту

№29 Про затвердження Стратегії розвитку Плодородненської сільської об’єднаної  територіальної громади на період до 2023 року

№30 Про подання декларацій