Плодородненська сільська рада Михайлівського району Запорізької області, розташована за адресою: с.Плодородне, вул. Миру,11, телефон 9-51-31, оголошує конкурс на безстроковій основі на заміщення вакантної посади спеціаліст ІІ категорії бухгалте

УВАГА,  КОНКУРС!

Плодородненська сільська рада Михайлівського району Запорізької області, розташована за адресою: с.Плодородне, вул. Миру,11, телефон 9-51-31, оголошує конкурс на безстроковій  основі  на  заміщення вакантної посади спеціаліст  ІІ  категорії  бухгалтер.

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  знання державної мови, досвід роботи з комп'ютерними програмами,  без вимог до стажу роботи.

Згідно з чинним Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Плодородненській сільській раді Михайлівського району Запорізької області конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про  місцеве самоврядування  в  України», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та “Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень та посадових обов’язків спеціаліста ІІ  категорії  бухгалтер.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної  комісії сільської ради такі документи: заяву про участь у конкурсі,  в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями  щодо  прийняття  на  службу  в  органах  місцевого  самоврядування, заповнену  особову  картку ( форма № П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 смкопії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння  вченого  звання, присудження наукового ступеня, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка             ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про  допуск до державної таємниці ( у разі його наявності ), подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування,  у  порядку, визначеному Законом  України  «Про  запобігання  корупції» .

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) .

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 9-51-31.