25 Двадцять четверта сесія сіль.ради від 19.08.2019 року

№1 Про внесення змін і доповнень  до рішення сільської ради від 21.12.2018р №1 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної  громади Плодородненської сільської ради на 2019 рік»

№3 «Про затвердження переліку об’єктів  (заходів)  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»

№4 Про співфінансування  придбання персональних комп»ютерів , придбання  послуг з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти

№5 Про затвердження місцевої цільової  Програми соціального захисту окремих категорій населення Плодородненської сільської ради на 2019рік

№6 Про затвердження проектно – кошторисної документації

№7 Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад  сіл, селищ Михайлівського району в особі Михайлівської районної ради у комунальну власність Плодородненської сільської ради Михайлівського району Запорізької області

№8 Про співфінансування  витрат на відрядження для підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої о освіти «Нова українська школа»

№9 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність  Бурмістрову Володимиру Олеговичу з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№10 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність  Гічко Наталі Яківні з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№11 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність  Дерезі  Валерію Миколайовичу з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№12 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність  Капустіну Олександру   Анатолійовичу з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№13 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність   Маловічку Сергію Миколайовичу з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№14 Про  надання  дозволу  на  розробку   проекту землеустрою,  щодо  відведення земельної ділянки  у  власність  для   ведення особистого  селянського  господарства в межах населеного пункту

№15 Про  надання  дозволу  на  розробку   проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки  у  власність  для   ведення особистого  селянського  господарства за межами населеного пункту Міюц І. М.

№16 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність  Ніконовій Тетяні Яківні з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№17 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність   Стеблюку Петру Володимировичу з  земель комунальної власності  в    межах   населеного  пункту.

№18 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність   Валькаєву Володимиру Хазивалійовичу з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№19 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність   Бурмістрову Василю Миколайовичу з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№20 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність   Касіяненку Андрію  Петровичу з  земель комунальної власності   за   межами населеного пункту.

№21 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність   Буриці Олександру Валентиновичу з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№22 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність   Касіяненко Наталії Валентинівні з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№23 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність  Славко Артуру Сергійовичу з  земель комунальної власності  за   межами населеного пункту.

№24 Про  припинення  права  користування земельною  ділянкою  Корчагіною Валентиною Юхимівною в с. Мар’янівка, пров. Ювілейний, 15

№25 Про внесення  змін  до  рішення дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання  Плодородненської  сільської  ради   від 28.03.2019 року за № 29  «Про  надання  дозволу  на  розробку   проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки  у  власність  для   ведення особистого  селянського  господарства за межами населеного пункту».

№26 Про внесення  змін  до  рішення двадцять другої сесії сьомого скликання Плодородненської   сільської  ради   від 12.06.2019 року  за № 32  «Про  надання  дозволу  на  розробку   проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки  у  власність  для   ведення особистого  селянського  господарства  з  земель комунальної власності в межах населеного пункту».

№27 Про затвердження звіту сільської ради щодо виконання сільського бюджету за 9 місяців 2019 року

Поіменне голосування