Плодородненська сільська військова адміністрація

Запорізька область, Мелітопольський район

Новини Плодородненської сільської ради

Дата: від до Скинути
17 Червня, 2024 р., 12:13
Главное в оценке Саммита мира, который только что закончился в Швейцарии, — это менеджмент ожиданий.
17 Червня, 2024 р., 12:04
В Плодорподненській сільській військовій адміністрації розроблені і вже працюють такі програми! 
07 Травня, 2024 р., 14:39
Бути ветераном. Марко Мельник та Катерина Супрун
29 Квітня, 2024 р., 09:54
Громадська організація "Лабораторія військово-політичних досліджень та реконструкції" у партнерстві з фондом "Відкрита Литва" розпочали пілотний проєкт "Реабілітаційний простір ветеранів українського війська "Блокпост", спрямований на допомогу українським захисникам в ресоціалізації після повернення з фронту, подолання поствоєнного синдрому, а також підтримку їх найближчого оточення - членів родин.
24 Квітня, 2024 р., 16:25
Сенат Конгресу США схвалив законопроєкт про надання Україні нового пакету військової допомоги. Це дуже вагоме рішення, адже надана підтримка сприятиме стабілізації позицій нашої держави, збільшить не тільки її оборонний, а й наступальний потенціал.
22 Квітня, 2024 р., 11:34
👩‍🎓👨‍🎓Здобути омріяну освіту або підвищити свій фаховий рівень безкоштовно українці можуть за допомогою ваучера на навчання.  ✅Що ж таке ваучер?  Ваучер – це документ, що та дає людині право безоплатно пройти навчання за однією із 124 професіїй та спеціальностей. Бажаючий самостійно обирає професію, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну. Право на отримання ваучера мають:  • люди віком старше 45 років (до настання пенсії за віком); • ветерани, учасники бойових дій; • внутрішньо переміщені особи працездатного віку; • особи з інвалідністю; • люди, що отримали поранення внаслідок військової агресії, або пройшли полон. Усі бажаючі повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні. Для отримання ваучера потрібно подати заявку онлайн або особисто звернутися до найближчого центру зайнятості. Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (наразі -  це 30 280 грн).  Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа доплачує самостійно.
21 Квітня, 2024 р., 11:31
Палата представників Конгресу США проголосувала за пакет допомоги Україні на суму понад 60 мільярдів доларів. Це рішення стало результатом наполегливої роботи та дипломатії Президента України Володимира Зеленського та команди.
12 Квітня, 2024 р., 09:56
Алгоритм перших дій у надзвичайних ситуаціях https://dsns.gov.ua/uk/abetka-bezpeki/diyi-u-nadzvicainix-situaciyax
10 Квітня, 2024 р., 11:19
ВПО, які не зареєстровані, але фактично проживають у квартирі чи будинку, мають право на субсидію. Про це повідомляє Урядовий портал.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано