33 тридцять друга тридцять друга сесія (позачергова) сіль.ради від 05.05.2020 року

№1 Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2019 №1 «Про місцевий бюджет  Плодородненської сільської об’єднаної територіальної  громади  на 2020 рік»

№5 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства у власність

Скрябіну Володимиру Євграфовичу за межами населеного пункту

№6 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність

Жунусовій Наталі Леонідівні за межами населеного пункту

№7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства у власність Жунусову Анатолію Володимировичу за межами населеного пункту

№8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність

Немченко Івану Павловичу в с. Молодіжне,25

№9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського  господарства   у власність

Кас’янець Валентині  Михайлівні в с. Молодіжне, 31

№10 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства у власність Васик Світлані Володимирівні в с. Молодіжне, 29

№11 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   у власність

Васик Роману Дмитровичу в с. Молодіжне,42

№12 Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського  господарства   у власність

Васик Валентині Миколаївні в с. Молодіжне,44

№13 Про  затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на  місцевості) для  обслуговування  жилого  будинку господарських  будівель і  споруд

(присадибна  ділянка)  громадянину Васик Світлані Володимирівні

с. Молодіжне, 29

№14 Про  затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на  місцевості) для

обслуговування  жилого  будинку господарських  будівель і  споруд

(присадибна  ділянка)  громадянину Кас’янець Валентині Михайлівні

с. Молодіжне, 31

№15 Про  затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на  місцевості) для

обслуговування  жилого  будинку господарських  будівель і  споруд

(присадибна  ділянка)  громадянину Немченко Івану Павловичу

с. Молодіжне, 25

№16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та  об’єднання земельної  ділянки з земель комунальної власності  за межами   населеного пункту з  кадастровим номером  2323384400:02:005:0003.

№17 Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо  поділу  та  об’єднання земельної ділянки з земель комунальної власності за межами   населеного пункту з  кадастровим номером  2323385500:03:004:0026.

№18 Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо   поділу   та  об’єднання земельної  ділянки з земель комунальної власності  за межами   населеного пункту з  кадастровим номером  2323385500:03:004:0045.

№19 Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо   поділу   та  об’єднання земельної  ділянки з земель комунальної власності  за межами   населеного пункту з  кадастровим номером  2323385500:03:004:0061.

№20 Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо   поділу   та  об’єднання земельної  ділянки з земель комунальної власності  за межами   населеного пункту з  кадастровим номером  2323384400:09:004:0006.

№21 Про надання  дозволу  на розробку проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки  у  власність для  ведення особистого  селянського  господарства за межами населеного пункту.

№22 Про переведення на строковий контракт керівників  закладів загальної середньої  освіти Плодородненської  сільської ради

Поіменне голосування