Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Плодородненської сільської ради по місцевим податкам (13:22 16.04.2020)

Керуючись Податковим кодексом України, п. 24 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  Плодородненська  сільська  рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень Плодородненської  сільської ради:

- «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік на території Плодородненської сільської ради »;                                                                                                                                          - «Про  встановлення  ставок   та пільг зі сплати  земельного податку на 2020 рік  на  території  Плодородненської сільської  ради»;                                                                                - «Про встановлення єдиного податку на території Плодородненської сільської ради».

Проекти  подані  Плодородненською  сільською  радою

Проекти рішень  будуть розміщені в мережі Інтернет  з  17  квітня 2020 року за адресою: http://plodorodnenska.gromada.org.ua/proekti-rishen-17-kvitnya-2020-roku-10-28-23-20-05-2020/

Мета прийняття проектів рішення:

- встановити доцільні і обґрунтовані розміри ставок місцевих податків, з урахуванням рівня платоспроможності громадян та суб’єктів господарювання та відповідно до потреб  бюджету ОТГ Плодородненської сільської ради;

- встановити пільги щодо сплати місцевих податків і зборів;

- забезпечити додаткові надходження до місцевого бюджету, з метою забезпечення належного фінансування програм соціально-економічного та культурного розвитку громади;

Зауваження та пропозиції приймаються в термін з 17.04.2020 по 17.05.2020 за адресою:

Поштова адреса: 72040 Запорізька область, Михайлівський  район, село Плодородне, вул.Миру, 11, Плодородненська  сільської ради ,                                  тел. 0613295131.

електронна адреса: plodorodne@ukr.net