Як подати запит на доступ до публічної інформації

Як подати запит на доступ до публічної інформації.

Закон України «Про доступ до публічної інформації» набрав чинності 09.05.2011. Він був створений з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян вільно збирати, використовувати і поширювати інформацію. Публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запит на інформацію — це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на отримання публічної інформації подається у довільній формі, але він має містити:

1. ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3. підпис і дату (письмовий запит). Оформлення запиту на отримання публічної інформації Усно за телефонами: 9-51-31 Факс: 9-51-31 Електронною поштою: plodorodne@ukr.net Письмово: 72040, вул. Миру, буд. 11, с. Плодородне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72040

Форма для подання інформаційного запиту від фізичних осіб

Форма для подання інформаційного запиту від юридичних осіб

Форма для подання інформаційного запиту від об'єднань громадян