Плідна співпраця

Дата: 20.04.2018 16:03

Завдяки плідній зустрічі 23 лютого 2018 року голови Плодородненської ОТГ Ходирєва А.В. з народним депутатом України Сергієм Валентировим на розвиток Плодородненського НВК  було передано 90 стільців для шкільної їдальні, а також було розглянуто питання щодо подальшої модернізації навчального закладу в межах дії Плану соціально-економічного розвитку Плодородненської сільської ради на 2018-2020 рік (розроблений ініціативною групою Плодородненської сільської ради).

Увага Сергія Валентирова важлива для розвитку нашої громади, щиро вдячні, за те, що всі звернення нашої громади не залишаються без уваги.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою, Плодородненська ОТГ