День "Вишиванки"

Дата: 17.05.2018 16:28

Сьогодні немає жодного дому, щоб у ньому не було вишивки. Гладдю чи хрестиком, обов’язково щось в родині вишите знайдеться: рушник, наволочка, простирадло, серветка, хустка, картина.

Із незалежністю повернулася до нас із бабусиних скринь та кухрів і вишиванка як стильний і модний одяг. Вишита сорочка із рангу віджилих традицій перейшла у ранг офіційної моди. А 17 травня в українському календарі свято – День вишиванки.

У цей день працівники Мар’янівського СБК запросили свої читачів, гостей та мешканців села  взяти участь у виставці-інсталяції «Вишиванку одігай – Україну кохай!». Всі вирішили не просто вбратися в національний одяг, а й провели просвітницьку роботу, спрямовану на відновлення національної пам’яті, ознайомлення з традиціями створення і носіння вишиванок, сучасними тенденціями в їх оздобленні тощо.