Про проведення обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України

Дата: 12.11.2018 10:26

Плодородненська сільська рада (ОТГ) повідомляє про те, що за ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримки Обласної державної адміністрації у Запорізькому регіоні стартує єдиний в Україні четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України,

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально - побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Розподіл коштів, які надійдуть від підприємств, установ, організацій, жителів області відбуватиметься за територіальним принципом у межах надходження від міст, районів та громад.

Про виконання заходів, зазначених у цьому листі просимо повідомити Плодородненську сільську раду.

Інформаційна довідка

1. Одержувач коштів - громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  2. Розрахунковий рахунок - 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  3. Код ЄДРПОУ банку - 14360570