Відзначили День Соборності України

Дата: 04.12.2018 14:42

Відзначили День Соборності України

22 січня у Плодородненському будинку культури відзначали День Соборності України. Саме цього дня на Софіївській площі міста Києва в 1919 році відбулась подія, про яку мріяли покоління українських патріотів, було проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.
У цьому тематичному заході взяли участь голова Плодородненської сільської ради А.В. Ходирєв, який привітав усіх зі святом та побажав всім миру, злагоди та добробуту, учні Плодородненського НВК, які пройшли урочистою ходою з прапором від школи до будинку культури, слово для привітання надали учню дев’ятого класу Олександру Хижняку.
На заході були присутні учасники бойових дій на сході України Г.М. Крамчанин, Ю.О. Нікічук, від них прозвучали слова вдячності за підтримку та небайдужість під час їхнього перебування в зоні АТО.
Протягом всього заходу ведучі А.Я.Бурико та О.А. Гноєва тримали патріотичну хвилю настрою.
Дякуємо всім учасникам та присутнім за увагу та любов до своєї Батьківщини!

Редакція газети "Михайлівські новини"