Сервіси «Електронного кабінету» для фізичних осіб

Дата: 26.06.2019 11:41

Сервіси «Електронного кабінету» для фізичних осіб

ДФС запроваджено електронні сервіси щодо можливості сплати податку на майно з фізичних осіб, а саме податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю  засобами «Електронного кабінету».

Для користування «Електронним кабінетом» необхідно отримати особисті ключі електронного цифрового підпису.

За допомогою «Електронного кабінету» платники податків – фізичні особи мають можливість перегляду даних щодо:

- об’єктів оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі);

- сформованих податкових повідомлень-рішень та необхідних платіжних реквізитів органів місцевого самоврядування для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;

- розрахунків сум податкових зобов’язань по таких податках;

- стану розрахунків з бюджетом.