Оновлено форму електронних документів для наповнення Єдиного державного реєстру лічильників рівня пального

Дата: 30.07.2019 11:43

МФУ наказом від 18.06.2019  № 248 внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 27 листопада 2018 року № 944, щодо форм електронних документів для наповнення Єдиного державного реєстру лічильників рівня пального.

Так, внесено зміни до:

- формату даних та структури Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі;

- форми довідки про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри;

- форми довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального.

Наказ  від 18.06.2019 року № 248 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 27 листопада 2018 року № 944"  набирає чинності з 01 липня 2019 року, але не раніше дня його офіційного опублікування (опублікований у виданні  «Офіційний вісник України» № 50 від 02.07.2019 р.).