Плодородненська сільська військова адміністрація

Запорізька область, Мелітопольський район

Соціальний діалог і трудові відносини: що необхідно знати запорізьким роботодавцям? На Запоріжжі з експортно-імпортних операцій до бюджету надійшло понад 4 мільярди гривень

Дата: 08.08.2019 11:32
Кількість переглядів: 221

Соціальний діалог і трудові відносини: що необхідно знати запорізьким роботодавцям?

 

У Запоріжжі відбувся семінар для роботодавців м. Запоріжжя, присвячений питанням легалізації заробітних плат та додержання законодавства про працю.

Спікерами заходу стали представники Головного управління Держпраці у Запорізькій області, фіскальної служби Запорізької області, Головного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя, управління з питань праці Запорізької міської ради, Запорізького міського центру зайнятості, Фонду соціального страхування України в Запорізькій області, Запорізького обласного союзу промисловців, підприємців (роботодавців) "Потенціал".

На почату заходу учасники зауважили, що проблема з офіційним працевлаштуванням робітників і виплатами тіньових доходів залишаються актуальними для Запорізького регіону, тому від заходів органів влади з легалізації праці та добровільного оформлення найманих працівників з боку самих роботодавців залежить подальше пенсійне забезпечення і соціальні гарантії для працюючих.

Під час семінару для присутніх керівників та бухгалтерів запорізьких підприємств державної і приватної форм власності представники відомств роз'яснили порядок прийняття на роботу працівників, належного оформлення документів, взаємодії з контролюючими структурами та особливості сплати податків і зборів.

Про актуальні аспекти адміністрування єдиного соціального внеску розповіла заступниця начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Головного управління ДФС у Запорізькій області Лариса Страхова. Вона звернула увагу на необхідності правильного заповнення звітності та способах її подання, зокрема, за допомогою мережі Інтернет.

Крім того, було наголошено, що переважна більшість податкових сервісів переведена в електронний формат. Онлайн послуги доступні на сайті фіскальної служби та в Електронному кабінеті платника, в якому зосереджена вся необхідна інформація та інструментарій обслуговування.

У ході діалогової частини семінару представники запорізьких підприємств отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Трудові відносини

Спікер: Керівник підрозділу ГУ ДФС

 

На Запоріжжі з експортно-імпортних операцій до бюджету надійшло понад 4 мільярди гривень

 

За сім місяців суб’єкти господарювання Запорізької області спрямували до держбюджету 4 мільярди 333 мільйони гривень митних платежів. Лише у липні митні надходження склали майже 518 мільйонів гривень.

Зокрема, з початку року до загального фонду бюджету надійшло понад чотири мільярди гривень податку на додану вартість, 114 мільйонів гривень ввізного мита, 72 мільйони гривень акцизного податку.

У січні-липні митні платежі, що сплачуються при ввезенні на митну територію України товарів для виробництва в промислових галузях регіону, перевищили 76 відсотків у загальних доходах казни, суб'єкти невиробничих галузей забезпечили 23,6 відсотка.

Серед товарних угрупувань найбільша частка митних платежів припадає на машини, устаткування та транспорт (31 відсоток), паливно-енергетичні товари (30 відсотків), метали та вироби з них (12 відсотків), продовольчу та сільськогосподарську продукцію (9 відсотків), мінеральні продукти (7 відсотків) та товари хімічної промисловості (7 відсотків).

 

Запорізька митниця ДФС

ТЕМА: Розвиток міжнародної торгівлі. Митна статистика

Спікер: Керівник підрозділу/фахівець митниці


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано