Оновлено Звіт про контрольовані операції та порядок його складання

Дата: 03.09.2019 08:09

Оновлено Звіт про контрольовані операції та порядок його складання

Наказом МФУ  від 10.06.2019 № 242  "Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції"  передбачені зміни до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції, затвердженого наказом МФУ від 18.01.2016 № 8.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування (опублікований в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» від 09.08.2019 № 60).

Зміни внесено відповідно до п.п. 39.4.2 ст. 39 Податкового кодексу України та п. 7 розділу I Закону України від 23.11.2018 № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати звіт про контрольовані операції до 1 жовтня року, що настає за звітним, засобами електронного зв’язку в електронній формі.