Плодородненська сільська військова адміністрація

Запорізька область, Мелітопольський район

Платник єдиного податку виплачує дивіденди юридичній особі. Чи сплачувати авансовий внесок з податку на прибуток?

Дата: 03.09.2019 08:12
Кількість переглядів: 240

Платник єдиного податку виплачує дивіденди юридичній особі. Чи сплачувати авансовий внесок з податку на прибуток?

Емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам) (крім випадків, передбачених п.п. 57.1 прим. 1. 3 ст. 57 Податкового кодексу), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку на прибуток.

Обов’язок з нарахування та сплати авансового внеску з податку покладається на будь-якого емітента корпоративних прав (крім платників єдиного податку), що є резидентом, незалежно від того, чи користується такий емітент пільгами із сплати податку на прибуток, чи у вигляді застосування ставки податку на прибуток (норма діє з 01.01.2018).

Отже, підприємства - платники єдиного податку (третьої та четвертої групи) не нараховують та не сплачують до бюджету авансові внески з податку на прибуток при виплаті з 01.01.2018 дивідендів, в тому числі за результатами фінансово-господарської діяльності за періоди до 01.01.2018 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано