Державна служба зайнятості (Центральний апарат) Запорізький обласний центр зайнятості Михайлівська районна філія інформує

Дата: 30.09.2019 08:28

6300 безробітних взяли участь у ярмарках вакансій

Серед послуг служби зайнятості, які надаються роботодавцям є організація та проведення ярмарку вакансій. Перевага цієї форми співпраці з роботодавцями – можливість особистого спілкування роботодавця з претендентами на роботу. Протягом січня-серпня поточного року в  Запорізькій області було проведено 561 ярмарків та міні-ярмарків вакансій, за участю 465 підприємств, із залученням 6300 громадян з числа безробітних. Так, приміром 17 та 18 вересня 2019 року в приміщенні Запорізького міського центру зайнятості відбулися  зустрічі с представниками національної поліції та військових частин. Зустріч відбулась у формі продуктивного діалогу, адже за її підсумками вже є бажаючі особи для працевлаштування, та ті що будуть скеровані на проходження співбесіди, а роботодавець отримав резюме претендентів.