Запорізький бізнес сплатив майже три мільярди гривень ПДВ

Дата: 12.11.2019 12:26

Запорізький бізнес сплатив майже три мільярди гривень ПДВ

У січні-жовтні у Запорізькому регіоні надходження податку на додану вартість склали 2 мільярди 940 мільйонів гривень (не враховуючи дані великих платників, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, запорізький бізнес збільшив сплату ПДВ, порівняно з аналогічним періодом минулого року, на 361 мільйон або на 14 відсотків.

Зокрема, підприємці та компанії, які працюють у м. Запоріжжя, спрямували до держбюджету 1 мільярд 774 мільйони, що на 300 мільйонів більше, ніж торік. Від суб'єктів господарювання м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів надійшло 221 мільйон, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 219 мільйонів, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 157 мільйонів, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 106 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 99 мільйонів, Якимівського та Приазовського районів – 94 мільйони, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 87 мільйонів тощо.

Усього на Запоріжжі на податковому обліку перебувають 9678 платників ПДВ-юридичних та 944 фізичні особи-підприємці.

Головне управління ДПС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету