УВАГА, КОНКУРС СУБПРОЕКТІВ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЦЕНТРІВ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ!

Дата: 22.11.2019 15:55

УВАГА, КОНКУРС СУБПРОЕКТІВ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЦЕНТРІВ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ!

Український фонд соціальних інвестицій, у рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW, оголошує конкурс субпроектів.

Проект спрямований на зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і забезпечення їх медичним обладнанням.

На конкурс можуть бути подані об’єкти наступної типології:

• центр первинної медичної допомоги;
  • амбулаторія групової практики (вся будівля або її частина);
  • амбулаторія монопрактики (вся будівля або її частина);
  • пункт здоров’я.

Проект впроваджуватиметься у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та у підконтрольних Україні районах Донецької та Луганської областей.

З основними умовами участі у конкурсі ви можете ознайомитись на сайті УФСІ: https://usif.ua/news/184