Оновлено електронний сервіс  «Стан розрахунків з бюджетом»

Дата: 26.11.2019 14:53

Оновлено електронний сервіс  «Стан розрахунків з бюджетом»

У приватній частині Електронного кабінету в розділі «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (відображається зведена інформація по кожному виду платежу).

У табличній частині сервісу «Стан розрахунків з бюджетом» запроваджена нова графа «Назва операції», в якій зазначається інформація про нарахування податку, надходження до бюджету, а також реквізити платіжного доручення щодо його сплати (раніше була лише графа щодо коду операцій).

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.