Звертайте увагу на правильність заповнення платіжних документів

Дата: 26.11.2019 14:55

Звертайте увагу на правильність заповнення платіжних документів

З метою  уникнення помилок  та запобігання нарахування штрафних санкцій при сплаті  платежів, необхідно дотримуватися  вимог Наказу МФУ від 24.07.2015р. № 666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

У вказаному Порядку наведені приклади заповнення поля «Призначення платежу» у різних випадках.

Особливу увагу при заповненні цього поля потрібно приділяти правильності визначення коду видів сплати.

Перелік кодів видів сплати за податками, зборами та митними платежами наведено в додатку до наказу  №666.

За правильність заповнення реквізитів в платіжних документах  відповідальність несе не банківська установа, а платник податків.