Плодородненська сільська військова адміністрація

Запорізька область, Мелітопольський район

Сервіси служби зайнятості у смартфоні та Михайлівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості інформує: Підсумки першого етапу конкурсу «Моя громада - моє майбутнє»

Дата: 05.12.2019 16:40
Кількість переглядів: 249

Сервіси служби зайнятості у смартфоні

 

В наш швидкісний, мобільний час, світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація.   На сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів. «У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Доступність до ресурсів не лише з комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також із мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple», - розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Державна служба зайнятості ввела у експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості», який надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні, подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширює можливість самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги».

В залежності від потреб клієнта, доступні такі корисні дистанційні онлайн-сервіси як «Електронний кабінет роботодавця» і «Електронний кабінет безробітного». 

«Електронний кабінет роботодавця» - це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців та підвищення ефективності їх взаємодії зі службою зайнятості. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість подання звітності до центру зайнятості в режимі онлайн, перегляду стану укомплектування заявлених вакансій та кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу, моніторингу договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання, перегляду актуальних резюме шукачів роботи та виконання безлічі інших функцій.

«Електронний кабінет безробітного» надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Також користувач персонального кабінету, не будучи фізично присутнім у центрі зайнятості, може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили.

Завдяки сервісу «Електронна черга» на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, сьогодні є можливість, не виходячи із дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості України за посиланням:http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about

Якщо особа зарезервувала для себе електронним шляхом час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, чекаючи у черзі, а треба безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця центру зайнятості на зареєстрований особистий час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, а також мати при собі необхідні документи.

Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, наразі є можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі.

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Ні для кого не секрет, що  сьогодні, в час стрімкого розвитку технологій, спілкування частково перемістилося з реального світу у віртуальний. З кожним днем соціальні мережі набувають все більше популярності і стають майданчиками для отримання інформації та ведення бізнесу. Для зручності наших клієнтів, служба зайнятості представлена в найпопулярніших соціальних мережах Facebook, Twitter, Telegram, де Ви завжди можете отримати достовірну та цікаву інформацію. До того ж, у соціальній мережі Facebook є можливість  онлайн підбору вакансій. Для цього достатньо надіслати нам запит в особистому повідомленні.

На популярному відеохостингу YouTube на сторінці Запорізької обласної служби зайнятості ми розміщуємо Відеорезюме та Відеовакансії, які, до речі, можна створити за допомогою наших фахівців.

Відео-вакансія - нова можливість роботодавцю сказати про себе. Розповісти про свою кампанію та вимоги до кандидата на працевлаштування. Кожен претендент на вакансію має можливість не просто ознайомитися зі стандартним текстом та переліком вимог до вакансії, але й відчути внутрішній клімат компанії, познайомитися з керівником та потенційними колегами. Все це дозволить кандидату зробити попередній висновок та бути більш підготовленим до співбесіди.

 Відеорезюме – це різновид резюме, який дозволяє роботодавцю отримати перше враження про кандидата без проведення інтерв’ю. Для безробітного – це оригінальний спосіб самопрезентації та можливість виділитися серед великої кількості претендентів.

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47

 

 

 

 

 

 

 

 

Михайлівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості інформує:

 

Підсумки першого етапу конкурсу «Моя громада  - моє майбутнє»

 

          З 01.10.2019 по15.12.2019 року  серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл об’єднаних територіальних громад (далі –ОТГ) Запорізької області триває Конкурс відеороликів «Моя громада  - моє майбутнє» (далі «Конкурс»), який запроваджений  Запорізьким обласним центром зайнятості в рамках реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення, затвердженої постановою КМУ від 17.09.2008 № 842 (із змінами), та проекту «START PROFI. Обирай. Вирішуй. Дій.». Співорганізаторами конкурсу є органи місцевого самоврядування, уповноважені органи та установи освіти.

Перший тур конкурсу – відбірковий відбувся з 01.10.2019 року по 29.11.2019 року серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл об’єднаних територіальних громад (далі –ОТГ) Михайлівського району .

Мета конкурсу: підвищення мотивації до вибору майбутньої професії, формування у молоді зацікавленості та патріотичного ставлення до розвитку і майбутнього рідного краю (міста, села) та допомоги молодим людям у самостійному і усвідомленому виборі професії залежно від інтересів, життєвих цілей, уподобань та особливостей і потреб громади.

На участь в конкурсі надійшли  заявки:

Михайлівська ОТГ:

- Опорний комунальний заклад «Михайлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія»ім.Героя Радянського Союзу І.А.Найдьонова Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області – індивідуальна робота учениці 9 класу;

- Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області – групова робота 10 класу;

- Комунальний заклад «Тимошівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області - групова робота учнів 10 класу.

Плодородненська ОТГ:

 - Комунальний заклад «Марянівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»  Плодородненської сільської  ради Михайлівського району Запорізької області – групова робота учнів 9 класу.

Перед учасниками було поставлено серйозні завдання:

поглиблене вивчення ресурсів ОТГ та перспектив розвитку; формування у молоді зацікавленості до розвитку, самореалізації і бачення себе в майбутньому громади; попередження міграції сільської молоді до міст;розвиток молодіжних ініціатив, направлених на покращення життя в громадах; формування у учнів мотивації до усвідомленого вибору майбутнього професійного шляху, легального працевлаштування в Україні; привернення уваги молоді до професій, необхідних для розвитку громади та місцевого самоврядування; сприяння розвитку професійних інтересів і нахилів для забезпечення соціального захисту молоді та профілактики безробіття; виховання патріотизму та любові до рідного краю; розвиток творчого потенціалу молоді.

         Також організаторами були заявлені серйозні вимоги до конкурсних робіт: формат ролику, тривалість,  мова, сюжет тощо.

         Молоді люди підійшли до виконання завдання  відповідально, творчо, небайдуже й навіть сміливо. Представлені відеоролики повністю відповідають тематиці й мають всі, без винятку, оригінальність викладання інформації та бачення молодого покоління перспектив розвитку громади та пропозиції щодо покращення життя в громадах. Й  головне, що в майбутньому  вони бачать себе  на своїй малій Батьківщині.

         Конкурсній комісії досить складно було визначитись з переможцем по  Михайлівській ОТГ. Одноголосно перше місце отримав відеоролик учнів 10 класу комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Михайлівської селищної ради Запорізької області, який відправлено для участі у фінальному відбірковому турі – обласному, який відбудеться з 05.12.2019  по 15.12.2019 в Запорізькому обласному центрі зайнятості.

       Також відправлено для участі у фінальному відбірковому турі й відеоролик групи школярів комунального закладу «Мар’янівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів» «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Плодородненської сільської ради Михайлівського району Запорізької області.

     Цей захід не пройшов поза уваги небайдужих мешканців нашого району.

     За творчими успіхами молоді стежили – депутат обласної ради, керівник ТОВ «Агрофірма ім. Мічуріна» Дудка Віктор Іванович, староста Тимошівського старостату Петров Андрій Васильович.  Від Дудки В.І.  команди отримали в подарунок торти та фруктовий сік, а від  представника громадської організації «Справжні Дії» Петрова А.В. – флешки, з побажаннями здоров’я, успіхів в навчанні, натхнення, не бути байдужими та розвивати творчість.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

       


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано