Плодородненська сільська військова адміністрація

Запорізька область, Мелітопольський район

Міні-Ярмарок вакансій за професією «військовослужбовець» та Запорізькі роботодавці стали більш активно створювати інклюзивний робочий простір

Дата: 11.12.2019 13:39
Кількість переглядів: 333

Фото без опису

Михайлівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

             Міні-Ярмарок вакансій за  професією «військовослужбовець»

 

        06 грудня 2019 року відбувся черговий спільний організаційно-інформаційний  захід для  безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи,  щодо відбору на контрактну службу та 

        З  метою активізації рекламно-агітаційної роботи  щодо відбору на військову службу за контрактом, в Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перед безробітними виступив  заступник військового  комісару Михайлівського районного військового комісаріату  підполковник  В.В. Шпаков.  

      В заході   взяли участь 15 осіб, які спілкувались з  представником військкомату протягом години. За цей  час  посадовець  ознайомив присутніх  зі змінами в законодавстві, зосередив їх увагу на переваги  проходження військової служби за контрактом в Збройних  Силах України: гарантоване грошове забезпечення та його підвищення в ході просування по службі, речове забезпечення,  можливість отримання вищої освіти у вищих військових навчальних закладах України  за рахунок держави без відриву від служби,  соціальні гарантії, пільги  та надав відповіді на всі питання учасників заходу.

        Також перед присутніми з метою покращення правової освіченості мешканців району виступила заступник начальника Михайлівського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мороз Тетяна Анатоліївна.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх зацікавили.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запорізькі роботодавці стали більш активно створювати інклюзивний робочий простір

 

3 грудня в Україні відзначався «Міжнародний день інвалідів». Це день підведення підсумків того, що було зроблено для цієї категорії громадян, аналізу фактичного положення людей з особливими потребами в суспільстві та визначення планів по поліпшенню їх життєвого рівня.

Одним із основних питань є забезпечення гідної зайнятості інвалідів.

З метою привернення уваги до проблем зайнятості людей з інвалідністю, забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві у всіх центрах зайнятості та філіях Запорізького обласного центру зайнятості, на передодні Міжнародного дня зайнятості людей з інвалідністю, тривала Декада зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю.

Для розширення можливостей учасників АТО/ООС і людей з інвалідністю та підвищення їх конкурентноспроможності на ринку праці проводились дні відкритих дверей, круглі столи, ярмарки та міні-ярмарки вакансій, інформаційно-консультаційні заходи, семінари тощо. Під час проведення Декади відбулось 145 заходів, в яких прийняли участь майже 1,7 тис осіб, із них 921 – особи з інвалідністю, 251 – учасникі АТО/ООС. Кожній особі з інвалідністю забезпечується надання адресної допомоги щодо сприяння працевлаштуванню, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації.

Задля привернення уваги до проблемних питань у сфері зайнятості осіб з інвалідністю, які потребують спільного вирішення, зокрема: створення робочих місць для осіб з інвалідністю, гідних умов та оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці, до проведення заходів залучались представники роботодавців та установ чи організацій, які опікуються питаннями зайнятості осіб з інвалідністю.

«Окремо хочеться наголосити на соціальній відповідальності роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю. За 11 місяців цього року кількість вакансій в базі обласної служби зайнятості, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю, становила 1243 одиниці, що на 37% більше, ніж за цей же період 2018 року. Закликаємо бізнес активніше створювати інклюзивний робочий простір та якнайширше використовувати професійні можливості людей з інвалідністю», – розповідає  директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

 

Інформація  до відома. З початку року на обліку у Запорізькій обласній службі зайнятості перебувало 2569 осіб з інвалідністю. За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано 573 особи з інвалідністю. Приймали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 293, одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності  отримали 7 безробітних, які мають інвалідність. За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 91 безробітних із числа осіб з інвалідністю, 74 особи працевлаштовано після проходження навчання.

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано