Оновлена форма фінансової звітності

Дата: 16.12.2019 15:37

Оновлена форма фінансової звітності

З 23.07.2019 набрав чинності наказ МФУ від 31.05.2019 №266 «Про затвердження Змін до деяких нормативно – правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку».

Так, наказом №226 внесені зміни до деяких нормативно – правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку, зокрема, форму фінансової звітності №1-м «Баланс» доповнено новими показниками:

Нематеріальні активи – 1000,

Первісна вартість – 1001,

Накопичена амортизація – 1002.

Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням ст. 137 ПКУ. При цьому фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та є її невід’ємною частиною (46.2 ст. 46 Податкового кодексу).

Отже, при поданні податкових декларацій з податку на прибуток необхідно враховувати нові форми фінансової звітності, які є невід’ємною частиною декларацій.