Отримувати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів необхідно особисто

Дата: 09.01.2020 09:16

Отримувати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів необхідно особисто

Ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності за паспортом громадянина України або за іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо особи, відповідно до законодавства про Єдиний державний демографічний реєстр та про документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи (п.2 ст. 22 Закон України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги»,  норма набрала  чинності з 07.11.2018).

Отже, нагадуємо, що з 07.11.2018 отримати послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів за довіреністю (в т.ч. посвідченою нотаріально) неможливо.

ГУ  ДПС у Запорізькій області