У Запоріжжі вилучено понад 136 тисяч пляшок алкоголю із акцизними марками сумнівної якості

Дата: 10.01.2020 08:46

Співробітники податкової міліції Запорізької області спільно з працівниками ГУНП в Запорізькій області вилучили велику партію алкогольних напоїв з марками акцизного податку, автентичність яких викликає сумніви.

В рамках проведення операції "Акциз" та кримінального провадження за ст. 199 КК України, під час проведення обшуку у складському приміщенні виявлено понад 136 тисяч пляшок алкогольної продукції різних найменувань в тарі різного об’єму на загальну суму 11,1 мільйона гривень.

Проводиться подальша перевірка з метою встановлення походження вилучених алкогольних напоїв.

Головне управління ДФС у Запорізькій області