Шановні мешканці Плодородненської громади!

Дата: 16.01.2020 08:54

Шановні мешканці Плодородненської громади!
Минув 2019 рік. Рік який був водночас і складним і визначальним для нас. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019 рік був прожитий не дарма. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Так у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій було придбано 2 ігрових майданчики (с. Показне та с. Солодке). За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад завершено реалізацію проекту "Реконструкція будівлі ( покрівлі) комунального закладу " Мар'янівський навчально -виховний комплекс І-ІІ ступенів " загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний заклад" Михайлівської районної ради Запорізької області" на загальну суму – 2953,659 тис.грн., розпочато чергу робіт на об’єкті "Реконструкція комунального закладу " Плодородненский навчально - виховний комплекс І-ІІІ ступенів " Загальноосвітній навчальний заклад - дитячий дошкільний заклад " Михайлівської районної рад Запорізької області за адресою: вул.Генкіна 32, с.Плодородне Михайлівського району Запорізької області. Комплексне утеплення з заміною вікон"", кошторисна вартість якого cкладає – 8424,436. Роботи у 2019 році було виконано на суму 1302,241 тис. грн.( замінено вікна). Завершено роботи на об’єкті «Капітальний ремонт артезіанської свердловини № 16 в с. Миколаївка Мар'янівської сільської ради Михайлівського району Запорізької області (Коригування)». За рахунок місцевого бюджету Плодородненською сільською радою в рамках виконання заходів плану соціально-економічного розвитку громади було виконано:
-«Капітальний ремонт сільського клубу с. Зразкове»;
-Реконструкція вуличного освітлення в с.Плодородне та с. Показне;
-Поточний ремонт вуличного освітлення в с.Братське та с. Мар’янівка;
-Відремонтовано поріг приміщення поштового відділення зв’язку в с.Мар’янівка;
-Встановлено санвузол в сільському клубі с.Молодіжне;
Хочу висловити велике «спасибі» всім підприємцям , членам виконкому, депутатам сільської ради які своєю працею, своїми добрими ділами допомагають в розвитку нашої сільської громади , покращенню соціального і духовного рівня наших людей.
Нехай рік, що настав, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.
Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдемо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

З повагою, голова Плодородненської ОТГ
Андрій ХОДИРЄВ