Дата: 24.01.2020 14:58

У вереснi учні 4- класу на уроках природознавства вивчали тему «Всесвіт і сонячна система». Навчальний предмет «Природознавство» викликає в четвертокласників неабиякий інтерес, а космічна тема – особливо. Тому учні 4- класу із задоволенням включилися в роботу над навчальним проектом «Омріяна мандрівка просторами Всесвіту».Кожен учень обрав собі напрямок, за яким би хотів працювати. Школярі об’єднались в групи за напрямками роботи: добирали цікавий матеріал про таємниці Всесвіту; про сучасні уявлення про Всесвіт; готували розповідь про Галактики;виготовляли макети "Розташування планет в Сонячнiй системi"; писали фантастичну розповідь на тему «Моя мандрівка просторами Всесвіту». Результатом проектної діяльності став підсумковий урок з вищезгаданої теми. На уроці ще більше дізналися про Всесвіт та його таємниці.