Стартував Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 27.01.2020 09:47

Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Найкращі шанувальники творчості Т. Шевченка серед учнів 5-9 класів нашого закладу долучилися до участі, показавши і проявивши всі свої знання творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка.
Шануймо творчу спадщину Тараса Григоровича Шевченка!

© Людмила Нестеренко с Аллой Рабош и Alina Kuptsova.