Подорожувати завжди цікаво.

Дата: 27.01.2020 09:56

Подорожувати завжди цікаво. Подорожувати у компанії друзів та однокласників ще цікавіше та веселіше!!!

27 жовтня учні нашого закладу разом із Інною Валентинівною Іванченко побували у місті Запоріжжя. Учні відвідали одну з найвідоміших визначних пам’яток міста Запоріжжя історико-культурний комплекс «Запорозька Січ», який вважається островом козацької слави в наш час. Не дивлячись на те, що стільки десятиліть минуло, а козаки й досі живуть тут: неперевершено їздять на конях, б’ються на шаблях, стріляють з порохових пістолів та ядрових гармат, віртуозно володіють батогам.

З минулого - у сучасне та майбутнє. Побувавши на Хортиці, після смачного обіду у козацькій корчмі, мандрівники відправились у сучасний Музей експериментів- науково розважальний центр для дітей та дорослих присвячений механіці, фізиці, оптиці, магнетизму та іншим наукам

Тут діти змогли перевірити швидкість своєї реакції, підняти на стільці свого друга однією рукою, побачити оптичні ілюзії, нарешті запалити лампу прямо в руках.

Зморені, але задоволені повертались діти додому. Подорож була веселою та пізнавальною!