Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом...

Дата: 27.01.2020 16:17

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов'язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов'язок, ідуть юнаки і дівчата служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

6 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму для учнів початкових класів КЗ "Мар'янівський НВК І-ІІст." була проведена виховна година. Хлопчики і дівчата переглядали цікаві відео, брали участь у веселих конкурсах.