З настанням холодів змінюється життя птахів.

Дата: 27.01.2020 16:23

З настанням холодів змінюється життя птахів.Зникають комахи,в'януть трав'янисті рослини. Дедалі менше корму залишається для пернатих. Як допомагати нашим пернатим друзям,чим саме їх підгодовувати? Які прикмети пов'язані з поведінкою птахів існують,а ще вірші,загадки,прислів'я?! На всі ці питання шукали відповіді учні 2 класу,виконуючи проект,,Як птахи готуються до зими".А ще разом з батьками виготовили годівнички,які розвісили на території школи. Яких тільки годівниць не було!!! Золоті руки і любов до своїх дітей зробили свою справу! Взимку біля вікон нашої рідної школи будуть весело насвистувати та щебетати вдячні птахи. А учні навчатися дбайливо ставитися до природи,бути милосердними і небайдужими!