Дата: 27.01.2020 16:34

Наближення святкових днів чекають усі, особливо діти, тому в нашому навчальному закладі напередодні Нового року кипить робота з прикрашання приміщень рідної школи. Оригінальною ідеєю, яка стала традиційною, стали малюнки на вікнах у закладі. Учні та вчителі створили справжні шедеври: казкові сюжети ожили й нагадують про диво свята. Тут можна побачити Святого Миколая і янголів, пухнатого котика й витончену балерину, оленя й сніговика та багато інших героїв.
Дітям та дорослим вдалося не тільки прикрасити заклад, а й створити неповторну атмосферу свята