Кожного року ,19 грудня , українці святкують День Миколая.

Дата: 27.01.2020 16:37

Кожного року ,19 грудня , українці святкують День Миколая. Дітям обіцяють, що Святий Миколай покладе їм під подушку подарунок, якщо вони будуть добрими. А тим, хто провинився поганими вчинками - покладе під подушку різку, або шматок вугілля. Звісно ж, у цей день діти отримували саме солодощі та подарунки, але такі легенди вчили їх, що добро повинне бути справедливим, а подарунок треба заслужити. Саме за солодкий приз сьогодні у нашому закладі змагались дві команди дівчат: «Бджілки» та «Бізешки». Спортивну -розважальну гру «Солодкі забави» підготувала та провела вчителька з фізичного фиховання Крикун Ольга Володимирівна. Конкурси на спритність, ерудицію, логіку, фізичну підготовку та вміння проявити творчі здібності у малюванні, співі, хореографії показали, що наші тендітні дівчатка у гарній формі, вміють працювати в команді, а головне - всі учасники та глядачі отримали купу позитивних емоцій від заходу!!!