Новорічні свята у молодших класах розпочалися подорожжю до м.Запоріжжя!

Дата: 28.01.2020 13:36

Новорічні свята у молодших класах розпочалися подорожжю до м.Запоріжжя! Яскраве шоу "Казковий бум" не залишив байдужим жодного маленького глядача. Діти танцювали,грали,допомагали головним героям,вітали Діда Мороза та Снігуроньку,водили хоровод! Найбільше емоцій викликало відвідування "Музею Експериментів" Чому не боляче сидіти на цвяхах? Як політати на метлі? Як голова може існувати без тулубу?На ці та багато інших цікавих питань ми не лише отримали науково обґрунтовані відповіді,а й все,що нас цікавило проексперементували на собі! Виявилося,що наука фізика-це дуже цікаво і весело!!! Втомлені,але переповнені позитивом та масою нових знань повернулися додому!! Свято наближається!!!!