Новорічні свята - чарівні.

Дата: 28.01.2020 13:42

Новорічні свята - чарівні. Ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.
26 грудня у всіх учнів класів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Початкові класи відвідали новорічну ялинку та виставу "Пригоди Аліси у країні Дивокраї" у театрі ім.Магара у м.Запоріжжі. Актори підготували святкову феєричну програму з новорічним сюжетом, конкурсами, піснями та хороводами.
Для учнів середніх класів пройшов новорічний вечір з піснями, танцями, інсценізаціями. А по закінченню свята була організована Новорічна дискотека. Всі учні школи отримали солодкі подарунки. Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть новий 2020 рік.