Шановні колеги, батьки, діти та вся громадо!

Дата: 28.01.2020 14:05

Шановні колеги, батьки, діти та вся громадо! Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим ! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2020 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли ! Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.
З Новим Роком !