Дата: 28.01.2020 14:08

24 січня в КЗ "Мар'янівський НВК І-ІІст" пройшов I етап Міжнародного фестивалю ораторського мистецтва"Заговори, щоб я тебе побачив". На урочистому відкритті з вітальними словами до учасників звернулася заступник директора Римаренко Інна Анатоліївна, яка привітала всіх із початком ораторських змагань і побажала учням вірити у свої сили й обов’язково прагнути дійти до фіналу, а отже, перемогти, бо колись Наполеон Хілл говорив: «Чим довше Ви йдете до успіху, тим він стає ближче. Занадто багато кидають справу за крок до перемоги. Запам'ятайте: цей крок зроблять інші».
Участь взяли 12 учнів з 1-4, 9 класів, які виголошували промови на вибрані теми. Конкурсанти продемонстрували вміння володіти словом, правильно доводити свою думку, переконувати слухачів.
Серед учнів 1-4 класів перемогу здобула учениця 3 класу Ситник Дарина., а серед учнів 9 класу -Луц Ганна. Переможці конкурсу будуть представляти нашу школу на ІІ етапі конкурсу.
Зазначимо, що у школярів залишилось приємне враження та лише позитивні емоції.
Побажаємо їм завзяття, сили й перемоги! Дякуємо всім учасникам заходу за щирі й цікаві виступи.

© Людмила Нестеренко с Alina Kuptsova.