22 січня Україна святкує День Соборності.

Дата: 28.01.2020 14:41

22 січня Україна святкує День Соборності.

Соборність землі України - духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.

Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

Так, на території Плодородненської ОТГ також відбулися святкування 101 річниці Дня Соборності.

В Плодородненському СБК пройшов тематичний захід - "Ми віримо в майбутнє твоє, Україно", у якому прийняли участь учні Плодородненської ЗОШ I-III ст., працівники СБК та жителі села. Організатори завідуюча СБК Бурико А. Я. та педагог - організатор Маловічко В. С.

В Плодородненській сільській бібліотеці пройшла вікторина серед учнів 5-11 класів з історії утворення Дня Соборності та збереження української державності під керівництвом бібліотекаря Геєнко Т. А.

В Молодіжненському сільському клубі проведена бесіда "Ти у світі одна єдина, наша ненька Україна", завідуюча Васик С. В.

Година державності "Майбутня доля мислилась соборно" та виставка малюнків "Я люблю Україну" пройшла в Мар'янівському СБК, завідуюча Рекрут Л. В.

В Зразківському сільському клубі проведена бесіда на тему: "Соборність України - основа державності", завідуюча Потапова С. П.