Запоріжці вшанували пам’ять загиблих у Дебальцевській операції

Дата: 19.02.2020 16:24

Запоріжці вшанували пам’ять загиблих у Дебальцевській операції

У Запоріжжі відбувся меморіальний захід до п'ятої річниці завершення Дебальцевської операції.

Скорботна дата зібрала на Алеї захисників України батьків та родичів загиблих героїв-запоріжців, військовослужбовців, містян, представників громадських організацій,  обласної і міської влади. До вшанування пам’яті загиблих долучився в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський.

Присутні відзначили мужність та відданість учасників боїв на Дебальцевському плацдармі, найгостріша фаза яких тривала з 21 січня по 18 лютого 2015 року та стала одним з найбільших зіткнень за участю стрілецької зброї, артилерії і танків, яке завершилося виходом українських сил з Дебальцевого виступу. За цей час загинуло більше ста захисників України, серед яких – десятеро воїнів із Запоріжжя.

Запоріжці хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв та поклали квіти до меморіального каменю.

Головне управління ДПС у Запорізькій області