Більше 10 тисяч запорізьких платників звернулись за податковими сервісами

Дата: 24.02.2020 08:09

Більше 10 тисяч запорізьких платників звернулись за податковими сервісами

У січні 2020 року спеціалісти податкової служби Запорізької області надали платникам 10415 адміністративних послуг.

Більшістю сервісів представники бізнесу та громадяни скористалися у Центрах обслуговування платників – понад 10,3 тисячі.

Найчастіше запоріжці зверталися до податківців за довідками з державного реєстру фізичних осіб про суми і джерела виплачених доходів, реєстраційними номерами облікової картки платника податків та внесенням до паспорта (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати платежі за серією та номером паспорта.

Крім того, представники підприємств і підприємці активно реєстрували касову техніку, книги обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки.

Усього у Запорізькій області функціонують 18 Центрів обслуговування платників, фахівці яких надають понад 30 видів податкових сервісів.

З переліком ЦОПів та адміністративними послугами можна ознайомитись на сайті податкової служби регіону: https://zp.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/ .

Головне управління ДПС у Запорізькій області