Дата: 16.02.2020 09:21

Тиждень математики, який проходив в нашій школі з 10 по 14 лютого під гаслом “Математика – цариця наук”, став продовженням кропіткої колективної роботи як учнів, так і вчителів закладу. Всі отримали завдання: одні шукали цікаві вислови про математику, які потім стали прикрасою зала на фінальному заході, інші – готували матеріал про великих вчених цієї науки, історію виникнення чисел, математичні ребуси, кросворди, що наповнило зміст виставки математичних газет. Деякі учні старших класів під керівництвом вчителя трудового навчання Кас’янець М.В. виготовили для початкових класів яскраві і змістовні лепбуки “Цікава математика”. Учениці 8 класу Сенченко Ганна і Кас’янець Дарина та учениці 9 класу Луц Ганна i Федосєєва Вікторія спробували себе в ролі вчителя математики- провели міні-уроки в 1-4 класах. Команди хлопців на чолі з Молько Микитою та дівчат на чолі з Крикун Ксенією заздалегідь готувалися та взяли участь у фінальній математичній грі “Хто зверху”, яка відбулася в День закоханих. В грі, звичайно, перемогла наука. Цей тиждень показав, що знання нам потрібні завжди і всюди - чи то ми хлопці, чи то дівчата, а математичні навички допомагають нам отримувати і використовувати в повсякденному житті ці знання.

© Людмила Нестеренко с Ириной Сенченко.