Дата: 21.02.2020 09:45

Вітаємо ученицю 11 класу Кравченко Ольгу з призовим місцем на обласному етапі міжрегіонального конкурсу"Заговори, щоб я тебе побачив"!!!! Пишаємося тобою, та бажаємо здійснення усіх твоїх заповітних мрій!!!! І впевнюємося в котрий раз,що талановиті діти-це результат кропіткої праці, наполегливості та часу,витрачених на навчання,адже ця дівчина прагне до самовдосконалення! Дякуємо її наставнику,який надихнув,повірив у ораторський талант Олі та "підштовхнув" до участі-це Маловічко О.І. Браво тандему!!!!!