ПЛОДОРОДНЕНСЬКА ГРОМАДА СВЯТКУЄ!!!!

Дата: 02.03.2020 13:10

ПЛОДОРОДНЕНСЬКА ГРОМАДА СВЯТКУЄ!!!!
Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів.Масниця символізує прихід весни та пробудження природи.Масницю прийнято святкувати весело, щедро, гучними гуляннями, піснями і спалюванням символічного солом'яного опудала зими. Люди здавна вірили, як погуляєш на Масницю, так і рік пройде.
29 лютого і в нашій громаді гучно та весело провели зиму та зустріли весну . Цікавим театралізованим дійством розпочалося свято Масляної , в якому приймали участь колективи ,артисти нашої ОТГ та всі бажаючі . В гарних образах та яскравих костюмах Ельзи( Алла Бурико ) та Анни(Надія Кобан ) були ведучі програми. Всіх присутніх привітала і побажала добра та гарного настрою Масляна( Ольга Гноєва). Також спочатку налякали а потім розвеселили наших глядачів такі герої як : " Страх"( Марина Россол ),"Хвороба"( Тамара Єсипчук)," Простуда"( Ольга Путіліна ), " Кашель" ( Олександр Клопов ) , Баба Яга ( Тетяна Гєєнко ). Всіх вилікували та захистили чарівна медсестра (Олена Малєєва ) та Дід Мороз ( Петро Щербина) . В сильному противоборстві Зими ( Любов Кобан ) та Заметілі ( Рузанна Барсегян ) перемогла сяюча та ніжна Весна ( Поліна Борисевич ). На протязі всьго дійства лунали святкові пісні у виконанні колективів " Мальви " (с. Мар'янівка) , " Маків цвіт "( с. Зразкове ) " Берегиня " ( с.Плодородне) та чудових вокалістів Олександра Панчева ( ПНІ) ,Олени Музичук, Олени Пилипяк , Людмили Матюхи,ЗінаїдиДовженко . Подарували свої номери і дитячі колективи " До- мі-солька " та "Жасмін" вихованці Плодородненського СБК.Зачарували присутніх виставка вишитих робіт творчої студії "Росток"(Плодородненська бібліотека) Голова Плодородненської громади Андрій Ходирєв вручив Подяки керівникам та активним жителям за вагомий внесок у розвиток культури ОТГ.На при кінці вистави всі присутні завели широкий хоровод зі стрічками. Цей день був насичений народними гуляннями та смачними стравами які приготували наші підприємці , Наталія Романкевич ,Леонід Пержинський ,Едуард Барсегян , Василь Матюха,Іван Озмітєль . Величезна подяка всім хто долучилися до святкування Масниці та підтримали традиції.