Спортивні змагання в нашій школі- це звична справа.

Дата: 01.03.2020 09:25

Спортивні змагання в нашій школі- це звична справа. Вони проводяться на уроках фізичної культури,між класами,на рівні району та області. Наші учні завжди займають призові місця у різних видах спорту. Але останнього зимового навчального дня відбулися незвичні спортивні змагання! Чому незвичні? Тому що вперше у них брали участь не тільки учні,але і їх батьки!!! З яким азартом вболівали за команди небайдужих,спритних,натхненних батьків,глядачі у спортивній залі!!!! А завдяки талановитим танцюристам колективів "Жасмін" та "Феєрія" та виступам 3-Б та 4 класів гості свята отримали справжню насолоду!!!! Попри зайняті місця,усі команди показали себе якнайкраще!!!Дружні,люблячі,активні-такими були наші команди!!!Хочеться подякувати татам і мамам за те,що вони своїм прикладом довели,що тільки разом ми-сила! Сподіваємося ,що "Мама,тато і я - спортивна сім'я"- буде традицією, та бажаючих приймати участь у таких змаганнях буде більше. А може ризикнемо та проведемо нестандартні змагання на кшталт"Вчителі,батьки,та ми -спортивні та запальні"?! У нас все попереду!А сьогодні віват переможцям-родинам Отрощенко-1місце, Громових-2 місце,та Маловічко-3 місце!Молодці,так тримати!!!!!