Запорізьким роботодавцям нагадали про неприпустимість накопичення боргів перед працівниками

Дата: 10.03.2020 12:40

Ситуацію із виплатами запорізькими підприємствами боргів перед бюджетами та найманими працівниками розглянули члени обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітних плат та інших соцвиплат.

У заході взяли участь заступниця директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ірина Разуваєва, керівники структурних підрозділів податкової служби області, інших державних органів, профспілок та організацій роботодавців.

На даний час борг перед працівниками економічно активних суб'єктів господарювання регіону склав 46,5 мільйона гривень, підприємств-банкрутів – майже 54,3 мільйона.

Враховуючи динаміку зростання боргів, передусім, серед суб'єктів господарювання державного сектора економіки, учасники засідання наголосили на необхідності вжиття усіх належних заходів для неприпустимості накопичення своєчасно несплачених сум.

Окрему увагу приділили підприємствам, на яких наразі реалізується процедура відновлення платоспроможності або банкрутства. Члени комісії вивчили матеріали щодо боржників та винесли рішення щодо ліквідації недоїмки із врахуванням стану фінансово-господарських показників по кожному із них.

Крім того, на засіданні учасники проаналізували стан виконання урядового доручення щодо детінізації ринку праці та погашення зарплатних боргів. За результатами обговорення було вирішено продовжити інформаційно-роз'яснювальну кампанію серед роботодавців.

Головне управління ДПС у Запорізькій області