ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 12.03.2020 10:05

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Плодородненської ОТГ та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Плодородненської сільської ради, оголошуємо про проведення звіту сільського голови Ходирєва Андрія Васильовича про роботу ради та її виконавчого комітету за 2019 рік, що відбудеться за наступним графіком:

1. Село Плодородне – 14 березня 2020 року о 9:00 год. в приміщенні Плодородненського сільського будинку культури.
  2. Село Марянівка  –  28 березня 2020 року о 9:00 год. в приміщенні Марянівського сільського будинку культури.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту сільського голови.

Виконавчий комітет Плодородненської сільської ради