УВАГА!!!

Дата: 18.03.2020 09:39

Розпорядженням сільського голови №33 від 17.03.2020 «Про заходи   забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення   Плодородненської сільської ради  та  недопущення  поширенню коронавірусу COVID- 19 на території  Плодородненської сільської ради  Михайлівського району Запорізької області» на території Плодородненської сільської ради з 17.03.2020 до 03.04.2020 ЗАБОРОНЕНО:

-проведення  всіх  масових заходів ( культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів ), у яких бере участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування;

-роботу  закладів  культури ( бібліотек, музеїв, тощо ), спортивних залів;

-усіх магазинів, крім продуктових та не продуктових, що реалізують товари першої необхідності ( у тому числі засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби ) на території Плодородненської сільської ради

-роботу  агропродовольчих та торгівельних ринків,  об’єктів  харчування:  кафе,  кафе – барів,  окрім  приготування  їжі  за  індивідуальним  замовленням   особи  з  наступним  доставленням  її  засобами  кур’єрської  служби  або  самовивозом,  об’єктів  побутового обслуговування.