До уваги суб’єктів роздрібної торгівлі, яким дозволяється здійснювати роботу згідно з Постановою КМУ №211 від 11.03.2020«Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами)

Дата: 23.03.2020 15:26

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

та протокольного доручення за результатами наради у Запорізькій обласній державній адміністрації з керівниками торгівельних мереж, яка відбулась 20.03.2020 рекомендуємо Вам забезпечити в об’єктах роздрібної торгівлі одночасний доступ громадян із розрахунку 1 особа на 5 м2 торгівельної зали та безумовне дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараження коронавірусом.