Справу запорізьких виробників "елітного" алкоголю передано до суду

Дата: 07.04.2020 13:28

Справу запорізьких виробників "елітного" алкоголю передано до суду

Слідчі Головного управління ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури області закінчили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно учасників організованої злочинної групи із родинними зв'язками, які упродовж 2018-2019 років незаконно виготовляли алкогольні напої та збували їх на території регіону.

Підпільний цех вони влаштували у приватному домоволодінні. Реалізація сурогату здійснювалась через роздрібну торгівельну мережу під видом елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва.

Обвинувальний акт відносно учасників злочинного угруповання спрямовано до місцевого суду.

Головне управління ДФС у Запорізькій області